Menü Kapat

Yeryüzünde En lginç 10 Video Karması

Yeryüzünde En lginç 10 Video Karması
Aza ol: https://goo.gl/WvmdmG
Metrelerce yüksekte yürümek ya da sıçramak.. Bu videoda çok az şahsın sınamaya cesaret edebileceği 10 cümbüş parkı aletini sizler için derledik. İyi seyirler

10 numara skycycle: Metrelerce yüksekte bisiklet bildiğinizi hayal edin ve altta hiçbirşeyi yok. Turu bitirebilmek için 3 dakika süresince pedal tercümanız gerekiyor. Değişik bisikletlerden farkıysa bunda düşerseniz yaşamınızı kaybetme olasılığınız yüksek. Her nekadar siz unsuru olmasa da güvenlik taşıtı olarak yalnızca bir emniyet kemeri var.

9 numara Columpio: Salıncağa binmeyi çoğumuz hoşlanırız. Peki ya 300 metre yükseklikte sallanmaya gözenin alabilir miydiniz? Neyseki emniyet kemerleri oldukça sağlam gözüküyor ayrıca arkada sizi iten çalışanın aralıksız himayeyi altındasınız.

8 numara Alpine coaster: Avusturyanin alp dağlarında yer alan bu esrarengiz alet 3 kilometre´lik bir yol katediyor ve 600 metrelik bir inişi var. Ağaçlarla dolu bir ormandan saattle 50 kilometre´lik bir süratle geçmeyi sağlıyor.

7 numara: Treetop crazy rider: Avusturalya´da bulunuyor ve bir cümbüş aleti olarak dünyanın en uzun yolunu katetme olanağı veriyor. Azıcık başınızı döndürebilir, zira yolun 1 kilometre´si besbelli virajlarla dolu. 18 metre yüksekliğe sahip bu taşıtla 5 dakikada tüm yolu tamamlamış oluyorsunuz.

6 numara: Volcano boarding: Volkanık dağların külleri arasında yokuş alt indiğinizi düşünün. Doğa ve serüven hoşlanırlar için yapılmış. Buraya varabilmek için 45 dakikalık bir yürüme yolundan geçmeniz gerekiyor. Alta doğru inerken saatte 80 kilometre hiza erişmek olası. Ziyaretçilere bir gözlük veriliyor ve düz bir tahtanın üzerine yerleşiyorlar. 2005 senesinden beri faal ve her yıl 50 000 civaında turiste konut sahipliği yapıyor.

5 numara: Rush bıke 45 metre yükseklikte bisikletle gitmenizi sağlayacak bir cümbüş parkı. Filipinlerdeki ağaçlarla dolu Bohol adasında bulunuyor. 25 metrelik bir yolu bu biçimde gitmeye cesaret eder miydiniz?

4 numara: Royal rush sky coaster . Colorado´da bulunan bu esrarengiz alette uzun bir kablo ile tertibata bağlanıyorsunuz ve 360 metre yükseklikten alta vazgeçiliyorsunuz. Saatte 80 kilometre´lik bir hazla sanki cuma hissi yaşatıyor.

3 numara: Terror Daçtyl gene colorado da tecrübeleyebileceğiniz deliliklerden biri. Bir dağın yamacından 60 metre alta vazgeçiliyorsunuz. Düşüş süresince saatte 160 kilometre hiza eriştiğinizi hayal edebiliyor musunuz?

2 numara Çindeki bu esrarengiz köprüden kaç şahıs geçebilir? Ben geçerim dediyseniz azıcık bekleyin zira henüz 160 metre yükseklikten yürümeniz gerektiğini dinlemediniz. Alta baktığınızda beşinizin döneceği kesin. Üstelik her mesafeyi sıçrayarak gitmeniz gerekiyor. Çoğu şahıs aradaki boşluğa düşüyor.

1 numara: X scream Las vegasta bulunuyor. Bir vagonun üzerine oturtuluyorsunuz ve hazla alta doğru ediliyor. O anda kabınızı ağzınızda sezmez klasik. Sanki durmayacak ve alta düşecekmişsiniz gibi bir his yaratıyor. Saatte 50 kilometre hiza erişebiliyor ve tüm şehire yukardan göz atabiliyorsunuz.

Hey sen, kanala aza olmuşmuydun? Hayır mı? Öyleyse Her gün yayınladığımız birbirinden esrarengiz videolardan haberdar olmak istersen aza olmanı ve yanda çıkan zil işaretine tıklayarak bildirimleri etkinleştirmeni öneririz. Hadi ama yalnızca birkaç saniyeni alacak üstelikte parasız. Bir gün daha bizlere eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet supertotobet