Menü Kapat

Ünlüler normalleşmenin ardından birer birer tatile gitmeye başladı.

Ünlüler normalleşmenin ardından birer birer tatile gitmeye başladı.

1 ABONE OL

Bodrum, Çeşme, Marmaris gibi gözde lokasyonları mesken tutan ünlü isimler, tatil karelerini takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor. İşte ünlülerin tatil pozları…

2YÜSRA GEYİK

YÜSRA GEYİK

Şimdilerde deniz ve güneşin tadını çıkaran oyuncu Yüsra Geyik, son paylaşımına, “Bizim köy vardı ya uzaklarda ben gittim. Bir soru vardı ya cevapsız akıllarda ben bildim. Dünya çizgi çizgi değilmiş öyle değilmiş ben gördüm. Ermiş deme değilim gezgin deme değilim ben özgürüm sadece özgürüm. Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan gözlerim var. Hürüm… Özel olduğumdan değil çekip gittiğimden değil dedim ya ben özgürüm. Ben özgürüm Bir zamanlar “Özgür Kız” vardı. Bütün Anadolu’yu dolaşıp “sevdiğini” aradı. Sevdiği erkekte onu. Tarkan sayesinde kavuştular. Sevmek, özgürlüktür.” notunu düştü.

3BUSE TERİM

BUSE TERİM

Son dönemde verdiği kilolarla gündemden düşmeyen Buse Terim, bahçede zıplarken verdiği pozu “Ben mesela, uçarım mesela, yerlere göklere sığamıyorum” diyerek paylaştı.

4BÜLENT ŞAKRAK

BÜLENT ŞAKRAK

Şimdilerde ailesiyle tatilin tadını çıkaran Bülent Şakrak, oğlu Ali ile eğlendiği anları paylaştı ve “Ali’yi sevenin derdi mi olur?” dedi.

5FERMAN AKGÜL

FERMAN AKGÜL

Manga grubunun solisti Ferman Akgül de oğluyla çekilen karesine “Kavuşma” notunu düştü.

6EZGİ AVCI

EZGİ AVCI

Geçtiğimiz haftalarda basketbolcu Nemanja Djurisic ile dünya evine giren Ezgi Avcı, denizde verdiği pozu “Mavinin tonları” diyerek yayınladı.

7BİRCE AKALAY

BİRCE AKALAY

Oyuncu Birce Akalay da sunucu arkadaşı Aslı Mavitan ile deniz kenarında çekilen fotoğrafı siyah beyaz olarak, “Şerefe” notuyla paylaştı.

8ZEYNEP TANDOĞAN

ZEYNEP TANDOĞAN

Tatil için Kıbrıs’ı seçen spiker Zeynep Tandoğan ise jet ski üzerinde çekilen fotoğrafına “Ne demek jet ski ile İstanbul’a gelmen uzun sürer?” notunu düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet supertotobet