Menü Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de cami hoparlöründen müzik yayınına tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de cami hoparlöründen müzik yayınına tepki gösterdi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Veriler olumlu seyrettikçe adımları sürdüreceğiz. Hastanelerimizde en küçük bir aksaklığa ihtimal vermedik. Bakanlıklarımız ve tüm kurumlarımız salgın sürecinin yönetilmesinde büyük gayret gösterdi, tarihi başarılara imza attı. Gelişmiş ülkelerin dahi ilerisindeyiz.

Teyakkuz halinde olmayı sürdüreceğiz. En küçük bir ihmal salgının yeniden hortlamasına yol açabilir. Maske kullanımı, fiziki mesafe, temizlik kurallarına riayet diye özetleyebileceğimiz yeni bir düzene geçiyoruz. Alınan tedbirlerin yol açtığı ekonomik, sosyal, insani sıkıntıların giderilmesi konusunda başarılı bir süreç yönetimi gösterdik. 

Türkiye olarak sadece kendi sınırlarımız içinde bu salgını yenmemiz yetmiyor, yakın çevremiz başta olmak üzere dünyanın tamamında salgın etkisiz hale gelecek ki hep birlikte rahat bir nefes alabilelim. Ülkemizde ve dünyada bir müddet daha günlük hayat yeni kurallara göre işlemek durumundadır.

CAMİ HOPARLÖRÜNDEN MÜZİK YAYINI

Buna karşılık ülkenin önüne takoz olmayı, milletin tarihine, kültürüne, değerlerine husumeti devleti yıpratmayı temel siyaseti haline getiren CHP, yine o bildiğimiz çirkin yüzünü sergilemekten geri durmuyor. CHP’nin her aktörü başka bir cephede bozgunculuk fesat peşinde konuşuyor.

İzmir’de camilerin hoparlörlerine sızan alçaklar saygısızca yayınlar yaparken o ildeki CHP yöneticileri zevkten dört köşe sosyal medyadan bu rezilliği aktarıyor. CHP’nin halkın ortak değerlerini istismar ettiğini artık herkes görmeli. Saldırı yapılırken oradaki yöneticiler seviniyor.

Bu ülke geçmişte yağdan, gaza kadar kuyruklar yaşamıştır. Peki yaşatan kim? Bunların arkasında da CHP var. Geçmişi buhran örnekleriyle dolu partinin bugün yüzü hiç kızarmadan hükümetimizi eleştirmeye kalkmasını acı bir gülümsemeyle karşıladık. CHP yapıcı siyaset yerine, yıpratıcı muhalefet yapıyor. Salgın başladığında CHP değişik hesaplar işine girdi. Rabbimin yardımı ve milletimizin desteğiyle bu salgın krizini en az hasarla geride bırakıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet supertotobet