Menü Kapat

4 yaşındaki oğlu kurtuldu, ancak 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera hala kayıp.

4 yaşındaki oğlu kurtuldu, ancak 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera hala kayıp.

Saatlerce süren arama kurtarma çalışmaları sonucunda, 4 yaşındaki oğlu bulundu. Ancak 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera hala kayıp. Yetkililer, oyuncunun ölmüş olabileceğini açıkladı.

Amerikalı oyuncu Naya Rivera, oğlu ile birlikte çarşamba günü Kaliforniya’daki Piru Gölü’ne açılmıştı. Ancak aynı gün geç saatlerde, anne-oğul kayıplara karıştı.

İhbar üzerine arama çalışmaları başlatan polis, Rivera’nın öğleden sonra bir bot kiraladığını öğrendi. Çocuk olaydan yaklaşık üç saat sonra, başka bir kayıkçı tarafından botta yalnız başına sürüklenirken bulundu.

BBC’ye göre durumu iyi olan çocuk, yetkililere kendisinin ve annesinin yüzdüğünü ancak annesinin geri dönmediğini söyledi.

Rivera için bölgede 80 kişilik arama kurtarma ekibi, dalış ekipleri, helikopterler ve insansız hava araçları konuşlandırıldı.

Yetkililer, Rivera’nın boğularak öldüğü ihtimali üzerinde duruyor. Bölge şerifi “Cinayet belirtisi yok, trajik bir kaza dışında başka bir olaya işaret eden emare olmadığını açıkladı ama misyonumuz değişmedi, cansız da olsa Rivera’nın bedenini ailesine geri getirmek için uğraşlarımız sürüyor” dedi.

Naya Rivera, ödüllü müzikal dizi Glee’de, santana Lopez rolüyle tanınıyordu. Daha önce aktör Ryan Dorsey ile evliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

korku filmleri 2019 animasyon filmleri 2019 Tipobet supertotobet